Kontakt z nami

Masz pytanie? Zadzwoń.

tel. 032 700 89 10SAKA Nieruchomości

ul. Działkowa 28
40-460 Katowice

e-mail: saka@saka.pl
kom. 664 995 736


Oferta specjalna

Domy - Sprzedaż
Chorzów, Batory

pow. 220 m2

cena:
620 000 zł
cena za 1 m2:
2 818 zł


Lokale - Wynajem
Sosnowiec, Centrum, Śródmieście

pow. 75 m2

czynsz:
1 350 zł
cena za 1 m2:
18 zł


Lokale - Wynajem
Sosnowiec, Centrum, Śródmieście

pow. 60 m2

czynsz:
1 100 zł
cena za 1 m2:
18 zł

O nas

Biuro nieruchomości „SAKA" jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę klienta w zakresie obrotu nieruchomościami, począwszy od doradztwa, a skończywszy na przygotowaniu i przeprowadzeniu transakcji. Specjalizujemy się w transakcjach wynajmu-najmu oraz kupna-sprzedaży nieruchomości mieszkalnych, ale działamy również na rynku nieruchomości komercyjnych. Prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego, a w szczególności w okręgu katowickim i jego okolicach.

W trosce o klienta i jego oczekiwania organizujemy cykliczne szkolenia ze znajomości zagadnień dotyczących nieruchomości, które gwarantują ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych doradców i pośredników w obrocie nieruchomościami oraz utrzymanie wysokiej jakości naszych usług. Działalność realizujemy w zgodzie z etyką zawodową, według norm i standardów zawodowych ustalonych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Zgodnie z wymogami prawa dysponujemy licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 12557 nadaną przez Ministra Infrastruktury oraz polisą obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej pośrednika.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby i wymagania, starając się o zapewnienie jak najlepszej obsługi i bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji. Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm i wysoka kultura obsługi klienta. Zapewniamy dyskrecję i zachowanie poufności powierzonych nam informacji. Wszystkie powierzone nam przez Państwa zadania wykonujemy starannie i solidnie, gdyż jesteśmy świadomi, iż zadowolony klient jest najlepszą reklamą naszej firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli szukają Państwo konkretnej nieruchomości i nie znaleźliście jej w naszym serwisie - skontaktujcie się z nami. Znajdziemy ją dla Was! Podpisanie umowy pośrednictwa z naszą firmą jest bezpłatne. Należność za usługi pobieramy dopiero po dokonaniu transakcji wynajmu-najmu lub kupna-sprzedaży nieruchomości. Ponadto bez dodatkowych kosztów oferujemy pomoc w uzyskaniu korzystnych warunków kredytu na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klienta indywidualnego, jak i do podmiotów gospodarczych.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje spełnią Państwa oczekiwania. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższy poziom wykonywanych usług. Na rynku nieruchomości można wiele zyskać i jeszcze więcej stracić, dlatego przed podjęciem decyzji lepiej korzystać z usług profesjonalistów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

 

Oferty umieszczone w naszym serwisie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.